Театр мод "Діамодус"

 

Такі ми є сьогодні – стильні, сучасні, витонченні та впевнені в собі. А починалося все в 1989 році, саме тоді театр моди розпочав свою творчу діяльність і першим керівником стала Суровцева Н.А. В наступні роки керівниками гуртка були Писаренко Т.Є. (вистава «Попелюшка») та Єнжиєвська І.В. (вистава «Спляча красуня»). В період з 1994 по 2004 роки керівником театру була Читака Л.В. Саме під її керівництвом колектив здобув визнання на регіональному рівні а глядач побачив наступні вистави: «Зачароване королівство», «Лісова пісня», «Черевички», «Запорожець за Дунаєм», «Оптимістична трагедія», «Краса врятує світ», «Фауст», «Жінки в історії України», «Вечір у червоному».

В 1998 році Театру моди було присвоєно звання Народного самодіяльного колективу, який став ще однією візитною карткою Білоцерківського ПТУ №12.

16 травня 2003 року театр «Діамодус» зайняв 1 місце на І-му фестивалі дитячих та молодіжних театрів моди навчальних та позашкільних закладів Київської області з виставою «Жінки в історії України».

За період з 2005 по 2006 роки під керівництвом Друзь О.Г. були презентовані стилізовані колекції моделей одягу «Ретро», «Мілітарі» та «Віночок».

З 2012 року Театр моди та зачіски «Діамодус» очолює творчий педагог О.Поліщук. За цей період з’явилося багато нових колекцій та цікавих театралізованих постановок.

У театрі мод свої таланти демонструють студенти та учнів усіх відділень. Студенти займаються створенням і виготовленням сучасних колекцій одягу та його демонстрацією. Чимало колекцій беруть участь у конкурсах молодих дизайнерів. Театр мод є однією з форм гармонійного розвитку учнів та студентів, що поєднує трудове та естетичне виховання. Сприяє формуванню творчої особистості, здатної до самореалізації та самовдосконалення.

Театр мод пропагує історію та культуру одягу, рекламує різні напрямки сучасної моди, розвиває відчуття стилю. Щороку відбувається театралізовані покази моделей одягу.

Кожне свято в коледжі відбувається із залученням Театр Моди та зачіски «Діамодус» – це справжня феєрія кольору, стилю, молодості та краси.

Двері Театру Моди  та зачіски«Діамодус» завжди відкриті для Вас!