Швейне відділення

Запрошує до здобуття якісної та сучасної освіти за:

освітньо-кваліфікаційним рівнем 

фахового молодшого бакалавра

Спеціальність  182 Технології легкої промисловості, спеціалізація "Моделювання та конструювання промислових виробів"

  • на основі 9 класів – 4 роки навчання 

 

кваліфікованого робітника

Професія   7435 Закрійник

Професія   7433 Кравець

  • на основі 11 класів – 1 рік навчання
  • на основі 9 класів – 3 роки навчання  

Курсова підготовка на госпрозрахунковій основі: 

  • Закрійник (термін навчання 4 місяці);
  • Кравець (термін навчання 4 місяці)

Запрошуємо здобути освіту та отримати

диплом державного зразка

 

182 Технології легкої промисловості, спеціалізація «Моделювання та конструювання промислових виробів»

Технік-конструктор – це саме та професія, яка є однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. В еру яскравих емоцій та краси навіть у дрібницях, саме конструктор створює такі речі, які дозволяють додати у життя більше кольорів.

Технік-конструктор – творець моди, стоїть на початку довгого шляху в чарівний світ модної індустрії. Перш ніж ним стати, студенти повинні навчитися кроїти і шити. Дизайнер  замальовує ескізи і розробляє конструкції моделей одягу у відповідності з основними напрямками моди та законами композиції, що лежать в основі створення нових моделей одягу.

Спеціальність «Технік-конструктор» – це ціле життя. Головне в ній, як у будь-якій спеціальності – «базова освіта»: конструювання та моделювання одягу, технологія пошиття, матеріалознавство, рисунок та інші.  Окрім обов'язкової програми, в коледжі є маса дисциплін, вивчення яких забезпечує підвищений рівень підготовки «Техніка-конструктора»: комп'ютерний дизайн, художнє проектування одягу, вивчення різних систем конструювання одягу,  моделювання виробів.

 

Сучасним модельєром-конструктором має бути новатор, людина з гнучким мисленням, прислухається до моди і активно захоплений новими технологіями. Заробітні плати у дизайнерів досить високі, але працювати доводиться багато і наполегливо.

По завершенню навчання технік-конструктор у часи діджитал-маркетингу, реклами та стрімкого розвитку бізнесу може продовживши навчання у вищих навчальних закладах, працювати, як на масовому, так і в індивідуальному виробництві виготовлення одягу, розробляти лекала нових моделей.

7435 Закрійник

Закрійник – це талановиті руки і обов’язково витончений дух.

Створення одягу – це складний процес, у якому зайняті фахівці найрізноманітніших професій.

В наш час закрійника можна сміливо називати художником. Він все життя працює, не покладаючи рук, над покращенням крою, слідкує за культурними дослідженнями в галузі моди. Тільки він може зробити  так, щоб сукня пасувала вам, сиділа вільно.

А ти хочеш стильно та модно одягатися, виготовляти одяг власноруч, оздоблювати різними техніками, мати свій імідж, створювати колекції? Тоді професія закрійник саме те, що тобі потрібно! Саме в Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну ти оволодієш прийомами розкрою, моделювання і пошиття виробів різного асортименту одягу складних фасонів, на різні типи фігур.

На уроках спецдисциплін – конструювання, моделювання, ти оволодієш методами розробки конструкцій виробів різного асортименту, виявиш в собі творчі здібності. Реалізація знань та навичок, отриманих попередньо та набутого досвіду роботи закрійника, удосконалення практичних  знань та вмінь по виготовленню одягу проходить в спеціальних швейних майстернях і лабораторіях, обладнаних сучасним обладнанням, навчальними посібниками.

Після здобуття професії закрійника є можливість працевлаштуватися на підприємствах, або відкрити власну справу, продовживши навчання у вищих навчальних закладах, стати модельєром, дизайнером.

Професія закрійника - творча. Вона потребує спеціальних знань, художнього смаку, любові до своєї справи, уміння орієнтуватися в направленнях моди. Здатність аналізувати, узагальнювати, образно мислити, мати добре розвинуту уяву та творчу фантазію при створенні різноманітних моделей одягу - риси необхідні фахівцям цієї професії.

 

7433 Кравець

Кравець – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені.

На цій спеціальності ви навчитесь:
- конструювати, моделювати та шити повсякденний одяг (спідниці, блузи, штани, сукні, натільну білизну);
- верхній одяг (куртки, пальта, манто);
- весільний одяг (сукні, корсети, спідниці);
- виготовляти весільний декор (сумочки, муфти, накидки);
- шити сценічні костюми, домашній і ресторанно-готельний текстиль (штори, серветки, скатертини, доріжки тощо);
- декорувати одяг;
- створювати сучасні моделі одягу за новими віяннями моди, підбирати моделі одягу відповідно до зовнішнього вигляду і особливостей фігури.

Ви познайомитесь з різними стилями в одязі, навчитеся працювати з тканиною, лінією та кольором. Вас навчать основ конструювання за індивідуальними мірками модного жіночого, чоловічого і дитячого одягу..

Кравці — це фахівці, які можуть виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб.

Кравцю потрібно мати схильність до творчої діяльності, інтерес до нового, здібність до нестандартного мислення, розвинений окомір, художній смак і сприйняття кольору. Багато у чому успіх праці кравця залежить від уміння спілкуватися з клієнтами, помічати особливості їх стану, поведінки і характеру.

Оволодіння професією кравця надає можливість зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю та розпочати власну справу.

Професія кравця є одночасно однією з найдавніших і найсучасніших, тому що потреба в кравецьких послугах існує постійно.