V Обласна онлайн-олімпіада з безпеки життєдіяльності

21 квітня 2022 року здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну під керівництвом викладача Мастилко Н. Г. взяли участь у V Обласній онлайн-олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності», організованої Державним податковим університетом.

Важливим завданням ЗВО є формування у майбутніх фахівців свідомого й відповідального ставлення як до питань особистої безпеки так і безпеки тих, хто їх оточує; навчити розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки; визначати шлях надійного захисту від них; в разі потреби надати допомогу собі та іншим, що є надзвичайно актуальним у теперішній час.

Команда учасників від Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну продемонструвала високий рівень знань з питань безпеки та посіла друге місце серед закладів вищої освіти Київщини. Особливо було відзначено здобувача освіти Ружила Яна, який набрав найбільшу кількість балів серед усіх учасників.

Вітаємо наших переможців Заломську Мар’яну, Міхальову Надію, Назаренко Євгенію, Ружила Яна, Третьякова Тимура та бажаємо безпечних умов життя на території рідної держави!