Перемога у міському фотофестивалі

19 грудня 2021 року завершився фотофестиваль «Білоцерківська міська  територіальна громада спортивна», який охопив велику глядацьку спільноту. У конкурсі взяли участь 167 спортивних фотографій,які представляли-35 видів спорту. Долучилися до участі у заході і здобувачі освіти Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну.

Конкурсні роботи здобувачів освіти коледжу було представлено  за тематичними рубриками, як фізична активність у спортивній залі, фізичний рух на відкритих спортивних теренах,здоровий спосіб життя і природний ландшафт.

У номінації «Фізична активність у спортивній залі» серед осіб віком 14-65 років зі світлиною «Спортивні та красиві» перемогла здобувачка освіти III курсу спеціальності «Технології легкої промисловості. Моделювання та конструювання промислових виробів» Пишна Ангеліна. Вітаємо Ангеліну  з перемогою, бажаємо їй надалі успішно долучатися до міських заходів та дякуємо ініціаторам конкурсу за професійну організацію проведення конкурсу, солодкі нагороди і призи!