Майстер-клас «Виготовлення м’якої іграшки»

Саморобна іграшка набула останнім часом величезної популярності – влаштовуються виставки саморобної іграшки, проводяться майстер-класи, створюються спільноти за інтересами та безліч інших заходів. Серед дитячих подарунків м’яка іграшка теж займає провідне місце. Дорослі також дарують один одному іграшки, часто авторські.

Саме тому 6 жовтня о 15:10 здобувачі освіти могли разом долучитись до мистецтва створення іграшки.

Навчально-практичний центр технологій та дизайну ласкаво відкрив свої двері для всіх бажаючих поринути в світ дитинства.

Майстер-клас проходив у два етапи. Перша частина була теоретична. Завідувач навчально-практичного центру Олена Вадимівна Писаренко  ознайомила всіх присутніх з історією, видами, методами обробки та технологією виготовлення м’якої іграшки.

Друга ж частина була практична. Майстри виробничого навчання Валентина Михайлівна Музика та Тетяна Василівна Медвєдєва разом із учасниками практично відтворили процес створення іграшки.

Маса задоволення від процесу, відразу отриманий результат за годину роботи, приємні емоції, теоретичні та практичні знання – все це отримали всі присутні на майстер-класі.