День працівника освіти

У найчарівнішу пору року, коли шелестить золоте листя, а в повітрі чується п’янкий аромат осінніх квітів та яблук, вихователі, викладачі вчителі, наставники святкують своє професійне свято – День вчителя. Це не тільки свято педагогів, це свято усіх працівників освіти та наставників підростаючого покоління.
Напередодні свята, 01 жовтня 2021 року, в актовій залі Білоцерківського фахового коледжу на урочистості зібралися педагоги та здобувачі освіти.

Вітала своїх колег зі святом і директор коледжу, Алла Степура, відзначивши, що колектив коледжу – справжні професіонали, котрі вміють креативно мислити, зацікавити студентів не тільки навчанням, а й позаурочною роботою. В привітальному слові побажала колегам найголовнішого – роботи під мирним небом України, міцного здоров’я та зазначила, що завжди ставиться до професії педагога шанобливо та дбатиме й надалі про студентів та працівників закладу. А також відзначила почесними грамотами багатьох викладачів, майстрів виробничого навчання, котрі своєю невтомною працею піднімають престиж навчального закладу та дають ґрунтовні знання його студентам.
А зі сцени з нагоди свята звучали пісенні подарунки у виконанні здобувачів освіти коледжу. Свої найкращі вітання викладачам коледжу надіслали й випускники коледжу минулих років. Студенти різних спеціальностей коледжу, йдучи в ногу із розвитком інноваційних технологій, підготували відео-поздоровлення, а танцювальний колектив коледжу представив своє хореографічне вітання.
Здобувачі освіти та викладачі коледжу були в захваті від святкового дійства і лише випускники, які зовсім скоро здадуть літню сесію та випустяться із стін рідної альма-матер, шкодували, що це їх останній День вчителя в рідному коледжі.