День знань та Перший урок у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та студентів, батьків, свято яке об’єднало майже усі покоління та подарувало усім нові враження та надії. Вересневий день позначений багатьма хвилюючими моментами. Урочистості були наповнені пісенністю, поетичним словом, артистичною майстерністю студентів та мудрим словом викладачів. Студенти других, та третіх курсів подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки проводжають своїх дітей у новий навчальний рік, де їх зустрічають викладачі — люди, які ведуть їх до вершин знань.

Саме так пройшов День знань у Білоцерківському фаховому коледжі сервісу та дизайну. Свято розпочалося зі святкової концертної програми, лунали вітання та побажання від директора коледжу Алли Степури, щирі побажання та вітання висловили випускники коледжу. Викладачі та студенти закладу радо прийняли до коледжанської родини здобувачів освіти І курсу спеціальностей «Кравець», «Закрійник», «Оператор комп’ютерної верстки», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Перукар», «Діловод», "Модельєр".
Після урочистого вітання студентів з новим навчальним роком, здобувачам освіти першого курсу в актовій залі коледжу викладач історії Пренковська Валентина Олександрівна провела Перший урок, присвячений 30-річчю Незалежності України. Учні та студенти отримали не тільки нові враження, а й зрозуміли важливість цього свята для кожного громадянина нашої держави. А для студентів II, III та IV курсу були проведені тематичні уроки в аудиторіях.